Emre Akdeniz – Vespa Akademi – Grizu Röportajı

Motor bir yaşam tarzı… Bu tarz yaşamımızı da derin etkileyecek güce sahip.

Eğer bilgili ve kurallara uygun kullanırsak motoru, hayatımız yüzümüzde hissettiğimiz rüzgar kadar tatlı ve hissettiğimiz kadar özgür oluruz. Yok eğer, kurallara uymadan kullanırsak, tadını çıkartacağımız bir yaşamımız bile kalmayabilir. Bu yüzden defalarca yazdığım gibi motor kullanmak için sadece ehliyet almak yetmiyor. Onu nasıl kullanacağımızı, ve bu işin tekniğini de öğrenmek gerekiyor.

İşte Vespa Akademi de bu tip eğitimleri veren en iyi kurumlardan biri. Her tipte motor için eğitim alabileceğiniz Vespa Akademi’de birbirinden  deneyimli ve usta eğitmenler eşliğinde, özel pistlerde motor üzerine gerekli tüm eğitimleri alabiliyorsunuz. Biz de geçen ay Vespa Akademi’de çok güzel bir video röportaj gerçekleştirdik. Konuğumuz eğitmen Emre Akdeniz’di. Kendisini “Grizu” isimli müzik grubundan da tanıdığımız Emre Akdeniz ile motorlar, motor eğitimleri ve güvenli sürüş teknikleri üzerine konuştuk.

Daha önce RUGBY TÜRKİYE TV’de yayınlanan röportajı, bu sefer ben köşemde yayınlamak istedim. İyi seyirler…

 

Paylaşın...Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someoneShare on Tumblr

Gündüz Saka